Nereden Alırım?


DAĞITIM KANALLARI VE BAYİLİK YAPISI

Simet, temsil etmiş olduğu ürün ve hizmet gruplarını pazara sadece Dağıtım Kanalları ile sunmaktadır. Bu amaçla, ürün yelpazesinin kullanıcılar tarafından en iyi şekilde kullanılması ve en uygun çözümün sunulması için gerekli eğitim ve güncellemeleri sürekli kılmak, etkin çözüm ortakları ile başarısını artırmak için Yetkili Kanal Programını geliştirmiştir.

Simet Yetkili Kanal Programına katılarak, ürün güncellemeleri, teknik eğitimler, satış eğitimleri, pozisyonunuza uygun indirimler, katma değerli ürünler için ilave kazançlar elde edeceksiniz. Simet markalarına yapacağınız yatırım size ilave kazanç olarak geri dönecektir. Simet ürünleri kullanarak geliştirdiğiniz projeler size sürekli kazanç sağlayacaktır.

Simet ürünlerini kullanmak isteyen kullanıcılar en iyi seviyede yerel desteğe sahip olacaklarından her zaman Yetkili Kanal Programına dahil firmalar ile çalışacaklardır.

Simet ürünlerini kullanmak isteyen kullanıcılar, Yetkili Satıcı, Çözüm Ortağı, Dağıtıcı ve Üretici Firma desteğini tümüyle arkalarında hissedecek, almış oldukları ürünlerin kullanım ömrü bitene kadar destek hizmetlerinin rahatlığını yaşayacaklardır.

Dağıtıcı

Simet ürün grupları içerisinde yer alan markaların Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılara ulaştırılmasını sağlar. Sürekli stok tutar, kanalı destekleyici çalışmalar yapar.

Çözüm Ortağı

Sektöre sunduğu çözümlerde Simet markalarına öncelik veren profesyonel kadrolara sahip kuruluşlardır. Her tür ağ ve iletişim çözümlerini ve hizmetlerini sunarlar.

Bayi

Simet ürünlerini satan, servis veren iletişim ve ağ ürünleri konusunda uzman firmalardır. Ağ ve iletişim çözümleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptirler.

Anahtar Kelime


Varsayılan sıralama şehirler bazında yapılmıştır.Toplam Kayıt : 27 -  Sayfa : 1 / 2